Přírodní podpalovač 

Nabídka PODPALOVAČE
100% ZÁRUKA KVALITY

Firmy POHODA

  ! Dáváme možnost vyzkoušení !

       I Bez udání důvodů máte možnost

       vrácení zboží do 30 dnů (více ZDE )

       s možností vyzkoušení výrobku.

  Reference, napsali o nás, recenze.

  Doprava Zdarma nad 950,- kč.

  Doručení PPL, nebo ČP

  ČESKÝ VÝROBEK - VÝROBCE

Další produkty
Rychlý dotaz
Tipy jak ušetřit za dřevo

Keramické grily

Gril MONOLITH znamená svobodu.

Keramický gril nabízí mnoho možností: grilování, uzení, pečení, vaření, barbecue, pražení. Vychutnejte si to, že máte volbu, to že můžete ohromit své hosty a rozmazlovat Vaše chuťové buňky. Vaše zahrada se stane zemí neomezených možností.

MONOLITH spojuje estetiku a funkčnost dokonalým způsobem. Zahradní prvek, který dokáže potěšit oči stejně tak jako chuť.

MONOLITH je tradice. Již více než 3000 let jsou používána keramická kamna k pečení při nízké teplotě, grilování a uzení. Z japonského, již po staletí známého stylu Mushikamado se od 70. let vyvinul keramický gril a odstartoval své vítězné tažení po světě.

Unikátní systém pro přidání dřevěných chipsů dodá grilovanému pokrmu typické BBQ kouřové aroma, a to bez nadzvednutí víka. Dřevěné chipsy se umístí na posuvnou lištu a pomocí posouvátka se vsunou přímo do ohniště otvorem, který slouží k tomuto účelu a je umístěn na přední straně grilu.

MONOLITH je vyroben z extrémně žáruvzdorné keramiky a nerezové oceli. Má dva praktické stolky z bambusu. Stabilitu grilu MONOLITH zajišťuje kvalitní stojan z oceli s aretačními otočnými kolečky.

Díky výborné izolaci těžké keramiky a sofistikovanému ovládání přívodu vzduchu je možné kontrolovat teplotu v grilu MONOLITH tak jako u žádného jiného typu grilu. Spotřeba dřevěného uhlí je mezi 25–50 % ve srovnání s tradičním typem grilu. Vnější teplota grilu je mnohem nižší než u ocelového grilu – nehrozí tudíž tak velké riziko popálení.

Velmi rychlé dosažení pracovní teploty, díky komínovému efektu. Malá cirkulace vzduchu zabraňuje vysychání grilovaných pokrmů. Velmi široké rozpětí teplot. Díky extrémně tepelně odolné keramice a vysoce kvalitní oceli je používání grilu MONOLITH velmi jednoduché a umožňuje grilování i v zimě.

Keramický gril MONOLITH se dodává ve dvou barevných provedeních: černý a červený.

k rozpálení grilů - udíren doporučujeme PODPALOVAĆ

Ekologický podpalovač grilů - nabízíme v balení již od 5ks - 3500ks.

Mini ZiP Balení Taška papírová Papírová krabice Maxi ZiP Mini Pytel
od 5-60ks >> 50ks >> 100ks >> 160ks >> 245ks >>
Maxi pytel Mega balení Originál krabička Dárkové krabičky
500ks >> 1000-3500ks 15,20,25,30ks
30 +36 ks >>

Nabídka grilů (na dřevěné uhlí, na dřevo, plynové, elektrické)

Kvalitní grily pro Vaší zahradu. Pestrá a levná nabídka všeho pro grilování - grily se stanou vhodnou ozdobou každé zahrady, ale zároveň potěší celou rodinu.

Grily WEBER Barrel Gril Q
Grilovácí náčiní
Na dřevěné uhlí Plynové Gril na dřevo Kleště Špízy Rožně

Udirny Bradley Grily na dřevo Smoky Fun Keramické gily

Udírny Udicí briketky

Grily Příslušenství BigGreenEgg Monolith

Koření, omáčky, marinády, grilovací náčiní, příslušenství pro roztopení, brikety - uhlí

Docházejí Vám nápady při grilování? Vyzkoušejte vynikající omáčku, marinádu, koření. Použijte kvalitní grilovací náčiní, litinové pánve, nebo se inspirujte recepty z kuchařek nebo DVD od profesionálů. Nebo si chcete při grilování dopřát sklenku lahodného moravského vína a ochutnat klenoty pyšných vinařů? Ochutnejte to nejlepší víno z Moravy z tepla svého domova! Chybí Vám košile nejen na letní grilparty ! Havajské košile jsou vyrobeny přímo v Honolulu.

Litinové pánve
Omáčky, koření Brikety - uhlí Knihy - DVD Moravská vína
Havajské košile
banner-300x600-grilovani-3.jpg