Přírodní podpalovač 

Nabídka PODPALOVAČE
100% ZÁRUKA KVALITY

Firmy POHODA

  ! Dáváme možnost vyzkoušení !

       I Bez udání důvodů máte možnost

       vrácení zboží do 30 dnů (více ZDE )

       s možností vyzkoušení výrobku.

  Reference, napsali o nás, recenze.

  Doprava Zdarma nad 950,- kč.

  Doručení PPL, nebo ČP

  ČESKÝ VÝROBEK - VÝROBCE

Další produkty
Rychlý dotaz
Tipy jak ušetřit za dřevo

Kamnářství, krby, stavba krbů a kamen, prodej krbových kamen, vložek

Kamnářství, krby, stavba krbů, kachlových kamen, kamen - prodej krbových vložek, krbových kamen a příslušenství ve Vašem okrese

v nabídce kamnářů, krbařů, prodejců... je i náš podpalovač

Najděte si nejbližšího kamnáře, krbaře, prodejce kamnářského materiálu Vašemu bydlišti. Prodejci kamen, krbů, krbových vložek, firem zabývajících se stavbou krbů, kamnářství ve Vašem okrese

!! Pokud nebude odkaz ve Vašem okrese funkční, tak se předem omlouváme - hledáme vhodného dodavtele pro Váš okrese !!

V červeně označených okresech na odkazech níže jsou již prodejci s kterými již spolupracujeme

Kamnáři, krbaři, krby, kamna - Mapa českých okresů

Pokud hledáte prodejce, kamnáře, krbaře.. začněte výběrem okresu České republiky podle mapy, nebo odkazů níže.

V červeně označených okresech na odkazech níže jsou již prodejci s kterými již spolupracujeme

Benešov Beroun Blansko Brno-město Brno-venkov Bruntál Břeclav Česká Lípa České Budějovice Český Krumlov Děčín Domažlice Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Hodonín Hradec Králové Cheb Chomutov Chrudim Jablonec nad Nisou Jeseník Jičín Jihlava Jindřichův Hradec Karlovy Vary Karviná Kladno Klatovy Kolín Kroměříž Kutná Hora Liberec Litoměřice Louny Mělník Mladá Boleslav Most Náchod Nový Jičín Nymburk Olomouc Opava Ostrava-město Pardubice Pelhřimov Písek Plzeň-jih Plzeň-město Plzeň-sever Praha-východ Praha-západ Prachatice Prostějov Přerov Příbram Rakovník Rokycany Rychnov n. Kněžnou Semily Sokolov Strakonice Svitavy Šumperk Tábor Tachov Teplice Trutnov Třebíč Uherské Hradiště Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Vsetín Vyškov Zlín Znojmo Žďár nad Sázavou

kamennéPRODEJNY krbů, kamen a příslušenství


Bechyně

Jihočeské kamnářství

Jaroslav Prokop

Želeč 317

Želeč

Tel: 725 449 539

https://jihoceskekamnarstvi.cz/

https://www.kamna-pertinger.cz

Stavíme převážně těžká kachlová kamna, kuchyňské kachlové sporáky na dřevo a sloupová kamna. Razíme heslo, že dvoje stejná kamna se nestaví, proto neustále hledáme inspiraci pro nový a zajímavý vzhled navrhovaných kamen. Dodnes čerpáme ze zkušeností získaných během let v kamnářském oboru...


Bruntál

Voda topení plyn

Jiří Vavroušek

Máchova 4

795 01 Rýmařov

Tel: 603 531 811

www.vodotopoplynvavrousek.cz

Instalace - voda, topení, plyn, solární systémy, tepelná čerpadla ...Prodej - instalačních materiálů, sprchové kouty, vany, keramika, baterie ...

Montáž - plynových spotřebičů, peletové kotle


CENTRUM KRBŮ

Prodejna, showroom :
Březovice 54, Hořice, 508 01

info(zavinac)centrumkrbu.cz
Mob. : 493 691 311

www.centrumkrbu.cz


Nabízíme krbová kamna, krbové vložky, kamnové vložky Jotul, Schmid, Romotop, Hoxter, Brunner, Olsberg. Sporáky Nordica, Moravia. Stavíme krby sálavé, akumulační, konvekční, teplovzdušné, teplovodní, zahradní, kachlová kamna, grily, pece, udírny. Doporučujeme speciální materiály pro stavbu krbu : izolační desky Liapor, Promat, šamot, prstence Ortner, automatická regulace Timpex, horkovzdušné rozvody, ventilátory, mřížky, kamnářská malta, omítka, Rudomal, kouřovody, trubky, redukce.


MOST

KRBY PELANT

U stadionu 1190
Most, 43401

info(zavinac)krbypelant.cz
mobil:602 347 979

www.krbypelant.cz

krbové komplety podle Vašeho přání firma se svým zpracováním základní kompozice a charakteru krbu snaží o vytvoření funkční a estetické jednoty s určitým prostorem nebo prostředím, vyhovující vkusu nebo životnímu stylu zákazníka. Design krbových kompletů uspokojí jak vyznavače moderny, tak příznivce historických replik. Nabízíme Vám jedinečnou možnost vyrobit Váš krb zcela dle Vašich představ. Ukázky vesměs atypických kompletů jsou jen zlomkem z variant, které Vám můžeme nabídnout.
Spolupracujeme s výrobci renomovaných značek, jejichž kvalitní konstrukční prvky jsou neodmyslitelnou součástí našich realizací.


Sukorady u Mladé Boleslavy / Sobotka

Krby B + B s.r.o

Sukorady 96
294 06 Březno

prodej(zavinac)krbybb.cz
Mob. : 725 81 81 08

www.krbybb.cz

Fungování naší firmy v oblasti stavby krbů, kamen a vytápění je založeno na více než dvacetileté zkušenosti jejích majitelů. Za tuto dobu má firma za sebou více než 2000 úspěšně zrealizovaných staveb, nespočetné množství prodaných a instalovaných krbových kamen, sálavých kamen, krbů a jiných topidel. Rádi vám poskytneme kompletní servis, vč. zajištění všech příslušných řemesel.


Hradec Králové

KAMNA TRIKER

Chelčického 1640/1
500 02 Hradec Králové

kamna(zavinac)triker.cz
Mob. : 725 903 514

www.kamna-triker.cz

Specializujeme se na prodej krbových kamen, krbových vložek, kouřovodů, krbového nářadí, čističů a ostatního příslušenství. Prodejna se nachází v Hradci Králové v Chelčického ulici směrem k Tescu ve spodní části komplexu obchodního domu. Přímo u prodejny je bezplatné parkoviště pro naše zákazníky. Na ploše 200m2 je vystaveno několik desítek produktů od známých českých i zahraničních firem s dlouholetou tradicí jako je například JOTUL, ROMOTOP, ABX, HASS+SOHN, HS Flamingo a Thorma.


České Budějovice

KRBY KAŠPAR

K. Kovařovice 1 - Rožnov,

České Budějovice

tel.: 777 540 700
info(zavinac)krby-kaspar.cz

www.krby-kaspar.cz

Firma se specializuje se na stavbu krbů a dodávku krbových kamen do všech typů objektů ( pasivní a nízkoenergetické domy, dřevostavby, podkroví atd. )
Firma Krby Kašpar nedodává pouze krby a krbová kamna, ale řeší vždy kompletní spalinovou cestu jako celek= dodame spotřebič přesně podle Vašich požadavků, parametrů stavby i komínu.


Mladá Boleslav

Freya Therm

Řepov 119 (budova Nábytku Řepov)
293 01 Mladá Boleslav

info(zavinac)ohrejtese.cz
Mob. :607 272 107

www.freyatherm.cz

nabídka výstavby krbů od zpracování projektu a jeho 3D vizualizace až do stadia finální realizace u zákazníka. Toto základní zaměření chceme doplnit nabídkou prodeje a instalace různých typů kamen a nabídkou realizace komínů.


Kutná hora

KAMNA & KRBY

Nad Sady 118
284 03 Kutná Hora-Sedlec

tel.:604 588 114
info(zavinac)kamnaakrby.cz

www.kamnarstvi-kutnahora.cz

Firma se zabývá stavbou krbů a kachlových kamen na zakázku. Nabízíme konzultaci u nás na obchodě. Provádíme zaměření přímo na místě stavby. Dle vašich požadavků zhotovíme technickou dokumentaci krbu či kachlových kamen, jehož součástí je půdorys, čelní pohled, 3D pohled a cenová kalkulace. Zároveň se zabýváme prodejem krbových vložek, kamen, sporáků, kouřovodů, izolací aj. stavebních materiálů vhodných pro stavbu krbů či kamen.


Chrudim

KALOUS krby&kamna

V Tejnecku 175
537 01 Chrudim II

krbykamnakalous(zavinac)seznam.cz
mobil: 777 235 662

www.krby-info.cz

Zabýváme se stavbou krbů včetně montáží teplovzdušných i teplovodních rozvodů, stavbou kachlových kamen a sporáků. To vše podle přání zákazníka. Dle vašich představ zkreslíme návrh krbu či kamen a uděláme nabídku , kterou je možno dle Vašeho přání dále přizpůsobit. Naše firma má vlastní výrobu Liaporových krbových tvarovek pro stavbu krbů. Pro obklady kachlových kamen či sporáků, ale i krbů používáme kachle prvotřídní kvality firmy Hein. Na našich prodejnách dále nabízíme široký sortiment Krbových vložek od předních Českých i zahraničních výrobců BeF, Romotop, Jotul, Banador, Nordica,….


Jindřichův Hradec

www.k-3.cz

Martin Fiala - Kamnářství

K-3, s.r.o., KAMNA-KRBY-KOMÍNY

9.května 202
377 01 Jindřichův Hradec

fiala(zavinac)k-3.cz
Mob. :774 004 834

www.kamna-krby-fiala.cz
www.stavimezhliny.cz

Provádíme veškeré kamnářské a kominické práce včetně servisu, oprav a konzultací v těchto oborech.
Provozujeme vzorkovou prodejnu pro kamna, krby a komíny. Na výstavní ploše 112m2 jsou umístěny i funkční vzorky krbových kamen a obestaveb. Přijďte "ochutnat" sálavé teplo...


KLADNO

Kamna, krby Kladno s.r.o.

ul.Sluneční 275
273 51 Velké Přítočno

email: kamnakrbykladno(zavinac)seznam.cz

Mob.:739 057 949

www.kamnakrbykladno.cz

Firma Kamna krby Kladno nabízí kamna, krby, krbová kamna i krbové vložky a krbová kamna s výměníkem. Zabýváme se nejenom prodejem kamen, krbů a krbových vložek, ale rádi Vám také poskytneme odborné poradenství tak, aby každý náš zákazník od nás odcházel spokojený.


Rycnov nad Kněžnou

KLITO s.r.o

Provozská 301
518 01 Dobruška

Tel.: +420 493 036 042
Mob.:+420 721 257 059

dobruska(zavinac)klito.cz

www.klito.cz


Ústí nad Orlicí+ Česká Třebová

Krby SONNY Zámrsk
Zámrsk 60

E-mail: sonny.projekt(zavinac)seznam.cz
Telefon: +420 603 535 705

Prodejna Kanadských kamen. Firma nabízí kanadská kamna značek Pacific Energy, Regency, Napoleon


Kamnáři, krby, kamna, sporáky (bez prodejny)


Praha - Černý Most

http://www.praha-krby.cz

Kamnářství, krby - Praha

Tomáš Matějka
Bryksova 955
Praha 9

krbycz(zavinac)seznam.cz
Mob. : +420 604 629 000

www.praha-krby.cz

Kamnářství, krby Praha - nabizí návrhy, stavbu kompletních krbů, krbových obestaveb, topenišť ..Rádi Vám pomůžou s výběrem vhodného spotřebiče, s instalací a kompletní stavbou kvalitního krbu. Již řadu let se snaží plnit přání zákazníka a vyhovět jeho požadavkům na topení. Každý požadavek realizuje jako indiviuální projekt tak, aby bylo dosaženo jeho maximálního uspokojení za předpokladu respektování fyzikálních zákonů.


Čáslav

GW cz, s.r.o

Na Bělišti 72, 286 01 Čáslav
Paběnice 81, 284 43 Paběnice

kontakt(zavinac)gw-kamnakrby.cz
Mob. : 604 437 929

www.gw-kamnakrby.cz

Ve městě Čáslav projektujeme a navrhujeme kachlová kamna jak z ručně mačkaných kachlů, tak i kachlová kamna z moderní velkoplošné keramiky. Kachlová kamna mohou být sestavena podle vašich představ a možností prostoru i designu. Nabízíme kachlová kamna s akumulací i s možností ohřevu vody v topném systému. Jsme schopni sestavit repliky kamen secesních, barokních, renesančních a jiných.


Poříčany

Kamnářství Novotný

Kamnářství Pavel Novotný

Větrná 432
28914 Poříčany

info(zavinac)kamnanovotny.cz
Mob. : 608 901 302

www.kamnanovotny.cz

kamnář Pavel Novotný je vyučen v oboru kamnář, je držitelem výučního listu a živnostenského oprávnění v oboru Kamnář. Je členem Cechu kamnářů ČR. Působí především ve Středních Čechách v okresech Český Brod, Kolín, Nymburk, Poděbrady, Sadská, Praha východ. - Stavíme kachlová akumulační kamna,stavíme kachlové sporáky, stavíme pece na chleba či pizzu, stavíme krby, vše dle vlastních návrhů, provádíme opravy, rekonstrukce, čištění a údržbu kachlových kamen, prodáváme krbové vložky, prodáváme krbová kamna, prodáváme kouřovody, prodáváme a montujeme nerezové komíny, prodáváme kamnářský stavební materiál a příslušenství


Ústí nad Orlicí + Česká Třebová

Kamnářství Maryško


Na Špici 89
Dlouhá Třebová 561 17
tel.: 603 898 059
info(zavinac)kamnarstvimarysko.cz

www.kamnarstvimarysko.cz

Nabízíme služby v oblasti projekce a stavby kachlových kamen, kachlových sporáků,krbů a hypokaustů Dále provádíme také opravy starších kamen a krbů.