Přírodní podpalovač 

Nabídka PODPALOVAČE
100% ZÁRUKA KVALITY

Firmy POHODA

  ! Dáváme možnost vyzkoušení !

       I Bez udání důvodů máte možnost

       vrácení zboží do 30 dnů (více ZDE )

       s možností vyzkoušení výrobku.

  Reference, napsali o nás, recenze.

  Doprava Zdarma nad 950,- kč.

  Doručení PPL, nebo ČP

  ČESKÝ VÝROBEK - VÝROBCE

Další produkty
Rychlý dotaz
Tipy jak ušetřit za dřevo

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky


Základní ustanovení
Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) jsou vydané dle § 1751 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“)

1.
Prodejcem na www.podpalovac.zhoric.cz je:

Michal Andrle
Březovice 35
Hořice / 508 01


IČ: 86696491
DIČ:8110023174
Jsme plátci DPH

e-mail: podpalovac@zhoric.cz
telefonní číslo +420 605 859 484
Živnostenský list vydán pod Č.j.: ŽU/2-284/04-02/4056 v Hořicích

(dále jen „prodávající“)

2.
Předmětem prodeje je podpalovač z dřevité vlny a parafínu, který slouží k snadnějšímu podpalení dřeva, briket v krbu, kamnech, kotli atp. + tématické produkty ke krbům a kamnům dle nabídky (krbové zápalky, koš na dřevo, svíčky, čistič skel).


3.
Cena uvedená u zboží je cena včetně 21% DPH, bez poplatků za dopravné.

Po nákupu zboží vyplňte správně formulář. Pokud je fakturační adresa jiná než doručovací vyplňte oboje. Jestliže byla správně provedena objednávka příjde Vám automaticky email s rekapitulací a číslem Vaší objednávky. Pokud Vám email nedorazí, tak zkontrolujte Váš email v objednávce a proveďte objednávku ještě jednou, nebo nás kontaktujte.

správně vyplněný formulář

5.
Náklady na dodání:


Pokud zvolíte při objednávce platbu převodem, příjde Vám v emailu číslo objednávky (var. symbol) s číslem našeho účtu. Nemusíte čekat na fakturu a můžete zboží ihned uhradit. Zboží odešleme do 48 hodin od připsání částky na účet.

V případě zvolení platby na dobírku zašleme zboží do 48hodin od objednávky.


A)

Osobní odběr 0,- kč !! Možný pouze u našich prodejců !! viz. Mapa

Předem se informujte u svého prodejce zda má požadované množství skladem (kontakt naleznete po kliknutí na mapu ).

( ceny za podpalovače můžou být odlišné oproti uvedených cenám v našem e-shopu )

B)

Zásilkovou službou PPL- Zásilková služba by Vás měla kontaktovat hodinu předem ( za kontaktování neručíme ) + Vám zašleme info-email s číslem zásilky

Cena dopravného

  1. 115,-kč ....v případě zaslání zboží na dobírku
  2. 110,-kč.....platba předem na náš účet

Kupní smlouva mezi prodávajícím a nakupujícím je uzavřena v okamžiku, kdy nakupující závazně objedná zboží na www.podpalovac.zhoric.cz a prodávající písemně /e-mailem/ potvrdí příjem objednávky. Objednáním zboží souhlasite s obchodními podmínkami uvedených na této stránce. Kopie Obchodních podmínek Vám bude zaslána v objednávce, která Vám automaticky příjde na Váš uvedený email s Vaší objednávkou.


7.
Zboží se stává vlastnictvím nakupujícího v okamžiku zaplacení úhrady za toto zboží. Zboží je nakupujícímu odesíláno na dobírku nejpozději do 3 pracovních dnů od zaslání potvrzujícího emailu. V případě platby předem - platebním příkazem, je zboží je odesíláno nakupujícímu nejpozději do 3 pracovních dnů ode dne připsání úhrady za zboží na účet prodávajícího. Platbu předem musí nakupující uhradit do 5 pracovních dnů ode dne, kdy byla zaslána faktura. Pokud nebude úhrada za zboží připsána na účet prodávajícího do 7 pracovních dnů od zaslání faktury, bude zboží vráceno na sklad a objednávka nebude vyřizována - stornována.


8.
Kupující spotřebitel má právo v souladu § 53 odst. 7 obč. z. odstoupit od smlouvy ve lhůtě 30 dní od převzetí zboží bez udání důvodů. (běžně pouze 14 dní)

Odstoupení a zboží zasílejte na adresu:
Michal Andrle
Březovice 35
Hořice / 508 01

Zboží se zašle obyčejnou zásilkou prodejci Českou Poštou, případně předá po vzájemné domluvě osobně. Zboží, zaslané na dobírku, nebude prodejcem převzato.


9.

Jelikož si Vás, jako zákazníků Vážíme a nabízenému produktu věříme dáváme Vám

100% Garanci spokojenosti

= možnost vyzkoušení výrobku !

Podpalovače nesplnili Vaše očekávání, nebo jste se z nějakého důvodu rozhodli nám podpalovače vrátit.

Můžete nám jej bez udání důvodu do 30 dnů od převzetí zásilky vrátit a my Vám vrátíme celou částku( podpalovače + poštovné ), sníženou pouze o počet použitých kusů

PŘ: Nakoupíte 500ks podpalovačů za 990,- kč + dobírka za 30,- kč. Celkem nám zaplatíte 1020,- kč

Výrobek nevyhovuje Vašim požadavkům po vyzkoušení např. 50 ks - tj. max. 10% na vyzkoušení, nebo jste se rozhodli z nějakého důvodu nám podpalovače vrátit.

Cena za 1ks - 1,98 x 50 (použitých kusů na vyzkoušení) = 99,- kč ....... o tuto částku Vám zašleme méně v případě nespokojenosti

Vrácená částka

1020,- kč (podpalovače + dobírka) - 99,- kč (snížená částka o 50ks - max. 10 %)

Celkem Vám vrátíme 921,- kč

Podmínky:

jedinou podmínkou je použití max. 10% podpalovačů z celkového objemu a platný doklad o nákupu u nás, nebo našeho PRODEJCE

! DOPOSUD SE NÁM NEVRÁTIL JEDINÝ PODPALOVAČ !

<< REFERENCE ZDE >>


10.

Ochrana osobních údajů

Prodávající se zavazuje respektovat a chránit osobní údaje poskytnuté kupujícím v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů a o změně některých
zákonů (zákon č. 101/2000 Sb ). Prodávající je u Úřadu pro ochranu osobních údajů registrován pod číslem 00051020.

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu internetového
obchodu podpalovac.zhoric.cza nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osoběči nijak zneužity.

Všechny Vámi poskytnuté osobní údaje (Vaše jméno, adresa, tel. číslo, email) získáváme pouze v případě Vaší objednávky produktu.

Tyto údaje potřebujeme pro vyřízení Vašich objednávek, které předáváme Vámi vybrané zásilkové službě k doručení Vaší objednávky, kterým jsou osobní údaje předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení zboží. Dále Vaše uvedené fakturační údaje nezbytně potřebujeme, abychom vyhověli zákonné povinnosti pro vystavování a evidenci daňových dokladů a pro případnou komunikaci s Vámi.

Vaše osobní údaje chráníme v maximální možné míře pomocí moderních technologií. Přijali jsme a udržujeme veškerá možná (aktuálně známá) technická a organizační opatření, která zamezují zneužití Vašich osobních údajů.

Naše firma respektuje zákon na ochranu osobních údajů a neposkytuje žádné informace třetím osobám a na Váš e-mail, nebo telefon nezasíláme žádné marketingové informace.


11.

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese https://ec.europa.eu/consumers/odr/.“


12.

Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1.2.2021 a ruší předchozí znění VOP. Prodávající si vyhrazuje právo změnit VOP bez předchozího upozornění.