Přírodní podpalovač 

Nabídka PODPALOVAČE
100% ZÁRUKA KVALITY

Firmy POHODA

  ! Dáváme možnost vyzkoušení !

       I Bez udání důvodů máte možnost

       vrácení zboží do 30 dnů (více ZDE )

       s možností vyzkoušení výrobku.

  Reference, napsali o nás, recenze.

  Doprava Zdarma nad 950,- kč.

  Doručení PPL, nebo ČP

  ČESKÝ VÝROBEK - VÝROBCE

Další produkty
Rychlý dotaz
Tipy jak ušetřit za dřevo

Spolupráce

Spolupráce pro kamnářské - krbařské firmy, kominictví - kominíky, nebo firmy zabývající se prodejem paliv, nebo dřevěných briket, případně firem, e-shopu s obdobnou tématikou.

Pokud máte zájem o naše výrobky - podpalovače, jsme Vám schopni nabídnou zajímavé slevy z uvedených cen na tomto e-shopu.


Po zaslání Vašeho kontaktu (Vašich stránek, Vaší firmy) na


Vám zašleme naše obchodní podmínky. Pokud vidíte tento produkt poprvé, nebo jste se s ním ještě nesetkali, tak Vám v případě zájmu zašleme vzorek našich podpalovačů (cca 20ks).

Uvítací balíček:

Při Vaší první objednávce nad 990ks podpalovačů, Vám zašleme "uvítací balíček", který bude obsahovat veškere naše typy balení (5ks ZiP sáčků, 5ks - taška na 50ks, 5ks - barevná krabička, 5ks- krabice na 100ks, 1 papírový pytel na 245ks + objednané podpalovače.

Již od první objednávky Vám poskytneme podporu na našich stránkách. Vaší firmu uvedeme na celorepublikové mapě prodejců (neplatí pro kominické firmy, které mají zatím pouze mapu okresů - vyjímka je kominictví s vlastní prodejnou), samostatně bude mít Vaše firma svůj odkaz (link) v mapě okresů, kterou se snažíme optimalizovat na Váš kraj a okolní města - vesnice je součástí našich stránek. Tímto způsobem se snažíme podpořit Vaší firmu a Vaše stránky na internetu.


V jednom kraji je limitovaný počet prodejců

Mapa okresů je samostatná pro kamnáře, kominictví a prodejce paliv-briket. Je zobrazená na každé podstránce stránek (v pravo nahoře).

Celková mapa prodejců (google mapa) má i link na hlavní liště (žlutě zvýrazněné) + po "vyrolování" má zákazník možnost si vybrat kompletní mapu prodejcu ČR (kamnáři, prodejci paliv, briket dohromady), nebo si vybrat kamnáře, kominictví, nebo prodejce paliv-briket dle mapy okresů, kde má firma samostatnou stránku s odkazem na jejich stránky.

Výrobek se snažíme propagovat hlavně na internetu, facebooku a různých portálech. Celorepublikově máme placenou kampaň na sklik.cz na seznam.cz + AdWords na google.cz Pořádáme soutěže na našem portálu, abychom výrobek zviditelnili. Na webu přidáváme zajímavé PR články.


Propagace výrobku a hlavně našich prodejců je vidět na tabulce návštěvnosti a na našich "S-rankách " .

Vyzkoušet si můžete i klíčové slovo podpalovač ve fultextu seznam.cz viz. odkaz ZDE a google.cz odkaz ZDE, kde se zobrází buď stránky www.podpalovac.zhoric.cz, nebo www.podpalovac.eu

naší optimalizátoři drží garanci TOP3 pozice na klíčové slovo podpalovač(e)

Kvalitní a placená optimalizace našich www stránek u odborníků podporuje produkt a naše prodejce.


Těšíme se na případnou spolupráci.

Michal Andrle / 605 859 484 / podpalovac(zavinac)zhoric.cz

www.podpalovac.zhoric.cz / www.podpalovac.eu