Přírodní podpalovač 

Nabídka PODPALOVAČE
100% ZÁRUKA KVALITY

Firmy POHODA

  ! Dáváme možnost vyzkoušení !

       I Bez udání důvodů máte možnost

       vrácení zboží do 30 dnů (více ZDE )

       s možností vyzkoušení výrobku.

  Reference, napsali o nás, recenze.

  Doprava Zdarma nad 950,- kč.

  Doručení PPL, nebo ČP

  ČESKÝ VÝROBEK - VÝROBCE

Další produkty
Rychlý dotaz
Tipy jak ušetřit za dřevo

Prodejci

Prodejci krbů, krbových kamen, kotlů, grilů, dřeva na topení.. u kterých si můžete podpalovač zakoupit

Zde uvedené prodejny mají kromě širokého sortimentu v nabídce i náš Podpalovač. Dále mohou nabízet krby, krbová kamna, grily, kotle, sporáky, pece, tepelné izolace - izolační materiály, ventilátory + příslušenství, kouřovody, krbové nářadí, koše na dřevo, komíny, dřevo na topení, brikety, čistič.


Předem se informujte u svého prodejce zda má požadované množství skladem

( ceny za podpalovače můžou být odlišné oproti uvedených cenám v našem e-shopu )


Po kliknutí na ikonu se Vám zobrazí údaje

o Vašem nejbližším prodejci podpalovačů z dřevité vlny a parafínu na mapě ČR

Prodejci palivového dřeva a briket PRODEJNY - kamnáři Prodejci dřeva a briket

Internetové obchody s vlastní prodejnou On-line prodej - ostatní prodejci


Zobrazit místo Podpalovač - Podpalovače na větší mapě

Pokud máte zájem o naše podpalovače navštivte svého prodejce ve Vašem okolí, nebo nás na email podpalovac@zhoric.cz


Kamnáři, krabaři - PRODEJNY krbů, kamen a příslušenství


Bechyně

Jihočeské kamnářství Jaroslav Prokop

Radětice 104

391 65 Bechyně

Tel: 725 449 539

https://jihoceskekamnarstvi.cz/

https://www.kamna-pertinger.cz


Opava

Kamnářství-David Antonín

Hornická 1
74801 Hlučín

Telefon: 777 12 49 18

krbyhlucin(zavinac)email.cz

www.krby-hlucin.cz

Kamnářství David Antonín se zabýva se výstavbou kachlových Kamen a Krbů.Firma realizuje krby a kamna po celé České Republice, ale i v zahraničí.Zabývá se výstavbou moderních akumulačních krbů a kachlových kamen. Bezplatně Vám také vyhotovíme cenovou nabídku, popřípadě vizualizaci krbu k Vaší spokojenosti. Stavbu krbů z kvalitních kamnářských materiálů: Ortner, Brula, Hein, Schiedel, Promat, Wolfshoher....


Jičín-Hořice

CENTRUM KRBŮ

Prodejna, showroom :
Březovice 54, Hořice, 508 01

info(zavinac)centrumkrbu.cz
Mob. :493 691 311

www.centrumkrbu.cz


Montujeme krbová kamna, krbové vložky, kamnové vložky Jotul, Schmid, Stuv, Scan, Storch, Bef, Olsberg. Kotle Verner, sporáky Nordica, Moravia. Stavíme krby sálavé, akumulační, konvekční, teplovzdušné, teplovodní, zahradní, kachlová kamna, grily, pece, udírny. Doporučujeme speciální materiály pro stavbu krbu : izolační desky Liapor, Promat, šamot, prstence Ortner, automatická regulace Timpex, horkovzdušné rozvody, ventilátory, mřížky, kamnářská malta, omítka, Rudomal, kouřovody, trubky, redukce.


MOST

KRBY PELANT

U stadionu 1190
Most, 43401

info(zavinac)krbypelant.cz
mobil: 602 347 979

www.krbypelant.cz

krbové komplety podle Vašeho přání firma se svým zpracováním základní kompozice a charakteru krbu snaží o vytvoření funkční a estetické jednoty s určitým prostorem nebo prostředím, vyhovující vkusu nebo životnímu stylu zákazníka. Design krbových kompletů uspokojí jak vyznavače moderny, tak příznivce historických replik. Nabízíme Vám jedinečnou možnost vyrobit Váš krb zcela dle Vašich představ. Ukázky vesměs atypických kompletů jsou jen zlomkem z variant, které Vám můžeme nabídnout.
Spolupracujeme s výrobci renomovaných značek, jejichž kvalitní konstrukční prvky jsou neodmyslitelnou součástí našich realizací.


Kutná hora

KAMNA & KRBY

Nad Sady 118
284 03 Kutná Hora-Sedlec

tel.: 604 588 114 info(zavinac)kamnaakrby.cz

www.kamnarstvi-kutnahora.cz

Firma se zabývá stavbou krbů a kachlových kamen na zakázku. Nabízíme konzultaci u nás na obchodě. Provádíme zaměření přímo na místě stavby. Dle vašich požadavků zhotovíme technickou dokumentaci krbu či kachlových kamen, jehož součástí je půdorys, čelní pohled, 3D pohled a cenová kalkulace. Zároveň se zabýváme prodejem krbových vložek, kamen, sporáků, kouřovodů, izolací aj. stavebních materiálů vhodných pro stavbu krbů či kamen.


Chrudim

KALOUS krby&kamna

V Tejnecku 175
537 01 Chrudim II

krbykamnakalous(zavinac)seznam.cz
mobil: 777 235 662

www.krby-info.cz

Zabýváme se stavbou krbů včetně montáží teplovzdušných i teplovodních rozvodů, stavbou kachlových kamen a sporáků. To vše podle přání zákazníka. Dle vašich představ zkreslíme návrh krbu či kamen a uděláme nabídku , kterou je možno dle Vašeho přání dále přizpůsobit. Naše firma má vlastní výrobu Liaporových krbových tvarovek pro stavbu krbů. Pro obklady kachlových kamen či sporáků, ale i krbů používáme kachle prvotřídní kvality firmy Hein. Na našich prodejnách dále nabízíme široký sortiment Krbových vložek od předních Českých i zahraničních výrobců BeF, Romotop, Jotul, Banador, Nordica,….


Sukorady u Mladé Boleslavy / Sobotka

Krby B + B s.r.o

Sukorady 96
294 06 Březno

prodej(zavinac)krbybb.cz
Mob. : 725 81 81 08

www.krbybb.cz

Fungování naší firmy v oblasti stavby krbů, kamen a vytápění je založeno na více než dvacetileté zkušenosti jejích majitelů. Za tuto dobu má firma za sebou více než 2000 úspěšně zrealizovaných staveb, nespočetné množství prodaných a instalovaných krbových kamen, sálavých kamen, krbů a jiných topidel. Rádi vám poskytneme kompletní servis, vč. zajištění všech příslušných řemesel.


Mladá Boleslav

Freya Therm

Dukelská 1392
293 01 Mladá Boleslav

info(zavinac)ohrejtese.cz
Mob. : 725 425 793

www.freyatherm.cz

nabídka výstavby krbů od zpracování projektu a jeho 3D vizualizace až do stadia finální realizace u zákazníka. Toto základní zaměření chceme doplnit nabídkou prodeje a instalace různých typů kamen a nabídkou realizace komínů.


Hradec Králové

KAMNA TRIKER

Chelčického 1640/1
500 02 Hradec Králové

kamna(zavinac)triker.cz
Mob. : 725 903 514

www.kamna-triker.cz

Specializujeme se na prodej krbových kamen, krbových vložek, kouřovodů, krbového nářadí, čističů a ostatního příslušenství. Prodejna se nachází v Hradci Králové v Chelčického ulici směrem k Tescu ve spodní části komplexu obchodního domu. Přímo u prodejny je bezplatné parkoviště pro naše zákazníky. Na ploše 200m2 je vystaveno několik desítek produktů od známých českých i zahraničních firem s dlouholetou tradicí jako je například JOTUL, ROMOTOP, ABX, HASS+SOHN, HS Flamingo a Thorma.


Jindřichův Hradec

www.k-3.cz

Martin Fiala - Kamnářství

K-3, s.r.o., KAMNA-KRBY-KOMÍNY

9.května 202
377 01 Jindřichův Hradec

fiala(zavinac)k-3.cz
Mob. :774 004 834

www.kamna-krby-fiala.cz
www.stavimezhliny.cz

Provádíme veškeré kamnářské a kominické práce včetně servisu, oprav a konzultací v těchto oborech.
Provozujeme vzorkovou prodejnu pro kamna, krby a komíny. Na výstavní ploše 112m2 jsou umístěny i funkční vzorky krbových kamen a obestaveb. Přijďte "ochutnat" sálavé teplo...


KLADNO

Kamna, krby Kladno s.r.o.


ČS. Armády 3231
272 00 Kladno

739 057 949

www.kamnakrbykladno.cz

Firma Kamna krby Kladno nabízí kamna, krby, krbová kamna i krbové vložky a krbová kamna s výměníkem. Zabýváme se nejenom prodejem kamen, krbů a krbových vložek, ale rádi Vám také poskytneme odborné poradenství tak, aby každý náš zákazník od nás odcházel spokojený.


České Budějovice

KRBY KAŠPAR

Miletínská 376, Lišov
373 72, hala č.11

tel.: 777 540 700
info(zavinac)krby-kaspar.cz

www.krby-kaspar.cz

Firma se specializuje se na stavbu krbů a dodávku krbových kamen do všech typů objektů ( pasivní a nízkoenergetické domy, dřevostavby, podkroví atd. )
Firma Krby Kašpar nedodává pouze krby a krbová kamna, ale řeší vždy kompletní spalinovou cestu jako celek= dodame spotřebič přesně podle Vašich požadavků, parametrů stavby i komínu.


Rychnov nad Kněžnou

KLITO s.r.o

Provozská 301
518 01 Dobruška

Tel.: +420 493 036 042
Mob.:+420 721 257 059

dobruska(zavinac)klito.cz

www.klito.cz


Kamnáři, prodej krby kamna bez prodejny


Praha - Černý Most

http://www.praha-krby.cz

Kamnářství, krby - Praha

Tomáš Matějka
Bryksova 955
Praha 9

krbycz(zavinac)seznam.cz
Mob. :+420 604 629 000

www.praha-krby.cz

Kamnářství, krby Praha - nabizí návrhy, stavbu kompletních krbů, krbových obestaveb, topenišť ..Rádi Vám pomůžou s výběrem vhodného spotřebiče, s instalací a kompletní stavbou kvalitního krbu. Již řadu let se snaží plnit přání zákazníka a vyhovět jeho požadavkům na topení. Každý požadavek realizuje jako indiviuální projekt tak, aby bylo dosaženo jeho maximálního uspokojení za předpokladu respektování fyzikálních zákonů.


Čáslav

GW cz, s.r.o

Na Bělišti 72, 286 01 Čáslav
Paběnice 81, 284 43 Paběnice

kontakt(zavinac)gw-kamnakrby.cz
Mob. : 604 437 929

www.gw-kamnakrby.cz

Ve městě Čáslav projektujeme a navrhujeme kachlová kamna jak z ručně mačkaných kachlů, tak i kachlová kamna z moderní velkoplošné keramiky. Kachlová kamna mohou být sestavena podle vašich představ a možností prostoru i designu. Nabízíme kachlová kamna s akumulací i s možností ohřevu vody v topném systému. Jsme schopni sestavit repliky kamen secesních, barokních, renesančních a jiných.


Poříčany

Kamnářství Novotný

Kamnářství Pavel Novotný

Větrná 432
28914 Poříčany

info(zavinac)kamnanovotny.cz
Mob. :608 901 302

www.kamnanovotny.cz

kamnář Pavel Novotný je vyučen v oboru kamnář, je držitelem výučního listu a živnostenského oprávnění v oboru Kamnář. Je členem Cechu kamnářů ČR. Působí především ve Středních Čechách v okresech Český Brod, Kolín, Nymburk, Poděbrady, Sadská, Praha východ. - Stavíme kachlová akumulační kamna,stavíme kachlové sporáky, stavíme pece na chleba či pizzu, stavíme krby, vše dle vlastních návrhů, provádíme opravy, rekonstrukce, čištění a údržbu kachlových kamen, prodáváme krbové vložky, prodáváme krbová kamna, prodáváme kouřovody, prodáváme a montujeme nerezové komíny, prodáváme kamnářský stavební materiál a příslušenství


Ústí nad Orlicí + Česká Třebová

Kamnářství Maryško


Na Špici 89
Dlouhá Třebová 561 17
tel.:603 898 059 info(zavinac)kamnarstvimarysko.cz

www.kamnarstvimarysko.cz

Naízíme služby v oblasti projekce a stavby kachlových kamen, kachlových sporáků,krbů a hypokaustů Dále provádíme také opravy starších kamen a krbů.


Ústí nad Orlicí+ Česká Třebová

Krby SONNY Zámrsk
Zámrsk 60

E-mail: sonny.projekt(zavinac)seznam.cz
Telefon:+420 603 535 705

Prodejna Kanadských kamen. Firma nabízí kanadská kamna značek Pacific Energy, Regency, Napoleon


Prodejci paliva, dřeva, briket.....


Královehradecký kraj


Martin Mádle a spol., s.r.o.


Provozovna: DŘEVO NA TOPENÍ
543 71 Klášterská Lhota 1

objednávky pan Novák: 603 463 606
e-mail: drevobrus@drevobrus.cz

www.drevonatopeni.cz

Ve firmě dřevo na topení v Klášterecké Lhotě č.p 1 sí můžete objednat dřevo - tvrdé, měkké, čerstvé, nebo sušené (firma vlastní sušárnu palivového dřeva). Délku polen si můžete zvolit dle Vašeho topeniště (obvyklé délky 25cm, 33cm, 40cm, 50cm).


Plzeň sever

Richard Hynek

Areál bývalých kasáren
Manětínská / Kralovice

tel.: 378 774514 (pouze večer)
mob.: 731 184494
email: richard.hynek(zavinac)volny.cz

www.drevodokrbu.wz.cz
Palivové dřevo Jan Růžička

Výroba a prodej palivového dřeva již od roku 2011.Oblastí působnosti je okolí Kroměříže.

Jan Růžička
Lesní 444
768 32 Zborovice

tel: 735 012 134

info(zavinac)drevo-ruzicka.cz

www.drevo-ruzicka.cz


Drevoko

Pavel Grassl
Koryta 41
Klatovy 339 01

Tel.: +420 607 700 455
Mob.:+420 774 337 611

info(zavinac)drevoko.cz

www.drevoko.cz


EUROLIMASAN s.r.o.

Váš dodavatel dřeva baleného v rašlových pytlích

Nádražní ul.395 , Žlutice
Nepomucká 158, Plzeň

tel: + 420 778 813 854

eurolimasan(zavinac)tiscali.cz

www.eurolimasan.webnode.cz


Bios s.r.o

U Pivovaru 1898, 263 01

Tel.:318 521 075

E-mail: info(zavinac)biossro.cz

www.biossro.cz


PILA LEHAR

PILA PŘEMYSLOVCE
Areál ZD Přemyslovice

Mobil: 606 557 761

pilapremyslovice(zavinac)seznam.cz

www.pila-lehar.cz


Jaroslav Pagáč

VsPD - Velkoobchod s palivovým dřívím

Nebanice25, okres: Cheb

tel: + 420 734 527 199

www.drevo.huu.cz


Briketka

Kvalitní české brikety pro váš krb - Briketka

Staroveská 44/160, Ostrava
tel: + 420 608 406 373

info(zavinac)briketka.cz

www.briketka.cz


SDO Group, spol. s r.o.

...Výroba a prodej dřevěných briket a pelet.

Šardice 777

office(zavinac)peleta.cz

www.peleta.cz


Okres Přerov


Výroba dřeva s.r.o.
U mlýna 161/20
751 27 Přerov - Penčice
Jan Šeďa - 724 954 555


Okres Frýdek-Místek

levneekobrikety.cz

Ing. Hruby Marian - Tel. 737905901

Návsí 662, 73992

marysh(zavinac)post.cz

www.levneekobrikety.cz


Rychnov nad Kněžnou

KLITO s.r.o

Provozská 301
518 01 Dobruška

Tel.: +420 493 036 042
Mob.:+420 721 257 059

dobruska(zavinac)klito.cz

www.klito.cz


Ostatní prodejci - E-shopy


Praha

Premium Gastro

Prem!um Gastro přináší sortiment prémiových produktů od renomovaných výrobců z celého světa. Kladem důraz zejména na kvalitu, funkčnost, design, záruky, ale i na ekologii.

Premium-Gastro
Formanská 6
Praha 4 - Újezd u Průhonic
149 00
info(zavinac)premium-gastro.com

800 101 111

www.premium-gastro.com


Hořice

ZAHRADNÍ TECHNIKA a ELEKTRONÁŘADÍ

zahradní techniky pro kutily i náročné zákazníky, od drobného nářadí až po zahradní stroje.

VOLEJNÍK Miroslav
Karlova 498, 508 01 Hořice
731 463 284
info(zavinac)zahradnitechnikavolejnik.cz

www.zahradnitechnikavolejnik.cz


Brno

www.divokefarmy.cz

možnost osobního odběru po telefonické domluvě na tel.č. 775 668 090 v Brně – Lesné, ve Vranově u Brna a v Šebrově


obchod(zavinac)divokefarmy.cz

www.divokefarmy.cz


Brandýs nad Labem

hamletovygumy

Internetový prodej motopneu, autopneu, doplňky, příslušenství a elektronika na auto moto.

Na Ladech 2308
Brandýs nad Labem
pneu(zavinac)hamletovygumy.net

www.hamletovygumy.cz


Hořice

Logicky.cz

Notebooky, počítače, satelitní komplety, DVB-T přijímače, Pro´skit, LED pásky, žárovky, tonery ...

Mánesova 1765
50801 Hořice
607 862 016 info(zavinac)logicky.cz

www.logicky.cz


Česká Lípa

Dřevěný zahradní nábytek.eu

Zahradní nábytek a vše pro dokonalou pohodu na Vaší zahradě, terase, bazéně i v interiéru! Vyberte si online z pohodlí domova z naší pestré nabídky zahradního nábytku za skvělé ceny.

Intensun s.r.o.,
Jindřicha z Lipé 120,
470 01 Česká Lípa
info(zavinac)dreveny-zahradni-nabytek.eu

www.dreveny-zahradni-nabytek.eu


Křivolát

Home and Hobby

Home&Hobby – pro Vaši zahradu, dům, dílnu i volný čas, velkoobchod a maloobchod s krbovým příslušenstvím..

Velká Buková 101
270 23 Křivoklát
info(zavinac)homeandhobby.cz

www.homeandhobby.cz